Ułatwienia dostępu

Update cookies preferences
Skip to main content

E-paczka - przygotuj paczkę do osadzonego

Znajdź odpowiedni formularz i cennik

ico_okreg0
Podkategorie: 12
Pliki: 28
ico_okreg1
Podkategorie: 3
Pliki: 8
ico_okreg2
Podkategorie: 4
Pliki: 8
ico_okreg3
Podkategorie: 12
Pliki: 29
ico_okreg4
Podkategorie: 13
Pliki: 32
ico_okreg5
Podkategorie: 9
Pliki: 20
ico_okreg6
Podkategorie: 7
Pliki: 17
ico_okreg7
Podkategorie: 8
Pliki: 18
ico_okreg8
Podkategorie: 14
Pliki: 40
ico_okreg9
Podkategorie: 9
Pliki: 21
ico_okreg10
Podkategorie: 11
Pliki: 29
ico_okreg11
Podkategorie: 12
Pliki: 26
ico_okreg12
Podkategorie: 5
Pliki: 10

Jak zamawiać paczki:

  1. Należy pobrać i wydrukować druk zamówienia na paczkę dla odpowiedniego Zakładu Karnego/Aresztu Śledczego.
  2. Druk należy wypełnić na podstawie wykazu dostępnych artykułów.
  3. Wypełniony druk wraz z kopią dowodu opłacenia zamówienia należy wysłać do punktu sprzedaży listownie lub na adres mailowy (adres do wysyłki znajduje się na pierwszej stronie zamówienia) bądź dostarczyć osobiście, np. w trakcie widzenia (w takim przypadku istnieje możliwość opłacenia zamówienia w trakcie jego składania).
  4. Warunkiem otrzymania paczki jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, w którym wpisujemy osoby mające uprawnienia do zrealizowania paczki (jest to osoba najbliższa, wpisana do systemu CBDOPW).
  5. Wpłaty na paczki ( żywnościowe, chemiczne, nagrodowe) należy dokonywać osobno. Zamówienia na paczki realizowane łącznym przelewem nie będą realizowane, a przelewy będą zwrócone na konto nadawcy.

Informacja

Z uwagi na liczne skargi dotyczące pobierania prowizji za pośredniczenie w realizacji e-paczek informujemy, że Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia pobiera jedynie opłatę za przygotowanie paczki, której koszt w zależności od opakowania wynosi od 1,00 zł do 2,00 zł. Praktyka pobierania minimum 10% od wartości wpłaconej kwoty jest stosowana przez firmy zewnętrzne, które nie są związane z naszą Instytucją. Korzystanie z firm pośredniczących będzie wiąże się z dodatkowymi opłatami oraz dłuższym terminem realizacji paczki, lub może wiązać się z brakiem realizacji paczki z uwagi na niezaktualizowaną listę dostępnych produktów. Aby uniknąć powyższego, zamówienia należy składać na zasadach określonych na stronie internetowej www.igbmazovia.pl/e-paczka. Wszelkie pytania dotyczące realizacji paczek prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub numer telefonu 22/328-61-41.

UWAGA !!!

Ponadto informujemy, że w przypadku dokonywania wpłat na e-paczki w Zastępczej Obsłudze Kasowej, tj. pośrednika różnych banków, pośrednik ten pobiera opłatę w wysokości 1% kwoty transakcji oraz nie mniej niż 20,00 zł lub wg taryfikatora danego banku, co wpływa na pomniejszenie wartości realizowanego zamówienia przez kantynę. Dla przykładu, wpłacając w ZOK kwotę na e-paczkę w wysokości: 50,00 zł, 100,00zł lub 200,00 zł paczka zostanie zrealizowana odpowiednio na kwotę: 30,00 zł, 80,00 zł, 180,00 zł.

Komunikat

Zgodnie z taryfą opłat i prowizji za czynności bankowe wykonywane w Banku Gospodarstwa Krajowego na rzecz przedsiębiorców oraz innych klientów instytucjonalnych, w przypadku dokonania zwrotu środków przelewem bankowym na rachunek nienależący do BGK zostanie pobrana opłata w wysokości 2,50zł.